• medigym üye kartı
  • üye listesi
  • medigym vücut ölçü
  • medigym tahsilat
 

MediGYM Nedir?

Ürünümüz üyelik sistemi ile Spor Aktiviteleri yapan; Fitness, Body building,Pilates ve benzeri salonlarda kartlı ve kartsız geçiş sistemleri ile üye takibi yapan bir yazılımdır.


MediGYM Güvenlik

Programımız Microsoft Sql Veri tabanı kullanılmaktadır. Msql veri tabanı hızlı ve güvenilirdir. Verileriniz MediOS Bulut Sunucularında saklanmaktadır. Bilgisayarınız arızalanma durumunda herhangi bir Windows bilgisayara 5 Dk içinde yeniden MediGYM programınız yüklenebilir. İşinize Kaldığınız Yerden Devam Edebilirsiniz.


Üye Kartı

Üye Kartında Üyelerin; kişisel bilgilerini, sağlık durumunu, vücut ölçülerini ayrıntılı bir şekilde MediGYM üye kartı Bölümüne basit bir arayüzle kayıt edebilirsiniz. Üyelerin ödeme ve Vitamin bardan alışveriş yapmak için para puan bilgilerini bu ekrandan görebilirsiniz. Üyelerin Vucut ölçülerini Aylık periyodlar da ölçümünü sisteme girebilirsiniz.


Kartlı Geçiş Sistemi

Salon Üyeleri Proximity (Akıllı Kart) Kartlı Geçiş sistemi ile üyelikleri aktif olduğu sürece turnikeden salona geçiş yapabilirler. Üyelere Geçiş Günü Tanımı yapılabilir. Mesala Bir üyeye sadece Pazartesi-Çarsamba-Cuma Günleri Geçiş Hakkı verebilirisiniz. Üyelerinize vereceğiniz Sadakat Kartınız Bileklikte olabilir. *** Sistem turnikesiz olarakta çalışmaktadır.


Sms Modülü

Üyelerine Salonuzun kampanyalarından, üye ödeme hatırlatma, özel günlerde ve doğum günlerine özel mesaj atabilirsiniz. ***Sms de gönderilen başlık firmanızın adı altında gözükecektir.


Vitamin Bar

Vitamin Barda üye kartlarına veya üye bileklerine yüklenen puan ile sıcak satış yapılabilmektedir. Yada Üye kişinin hesabına borçlandıralabilinir.


Üye Bilgilendirme Ekranı

Turnike üzerine yerleştirdiğimiz monitör sayesinde geçiş yapan üyelerin, üyelik tarihine göre bilgilendirme yapılır.


Kampanya Fiyatımız

  • Ürün: MediGYM Kartlı Turnike Monitör Dahil
  • Fiyat: 4000,00 ₺
  • Kart Baskı: 250 Adet Çift Yönlü Baskılı 1000,00 ₺
 
05414630133
 

Turnikeler